Анти-комарец Завеса Магнети Вратата Мрежа Инсекти Sandfly Пребивање со Магнети на Вратата Мрежа Екран Магнети
Ново - 24 %

Анти-комарец Завеса Магнети Вратата Мрежа Инсекти Sandfly Пребивање со Магнети на Вратата Мрежа Екран Магнети

Залиха
DEN 447.36
DEN 340.00
Износот:


Анти-комарец Завеса Магнети Вратата Мрежа Инсекти Sandfly Пребивање со Магнети на Вратата Мрежа Екран Магнети
Инсталација чекори :
1. Земете газа вратата завеса надвор од пакување, расплетува, се тркалаат и го исправи тоа .
2. Нека средно магнетни snap си го цица со едни со други, nailing ноктите на горниот раб на две завеси.
3. Бидете сигурни дека завесата и вратата се симетрични, изгледа добро, тогаш ноктите меур ноктите.
4. Проверете дали вратата главата чипка и завесата се симетрични, потоа зацврстете ги со ноктите.
Спецификација :
1. Материјал : Газа
2. Пакување : OPP вреќа
3. Тежина : околу 251g
4. Големина : околу 210 * 100 cm / 82.68 * 39.37 во
Додатоци :
1 * Вратата Нето
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Декларираните карактеристики

Тип:
Вратата & Прозорецот На Екранот
Екран Пребивање Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
прозорецот нето
Фиксна Тип:
магнетни fastener
Употреба:
прозорецот
Бренд Име:
AIHOME
Бесплатен превозот :
Yes
Пад на превозот:
Поддршка
е-прилагодена:
Yes
quanity:
1 buc
Тежина:
About 250g
Големина:
210*100cm

Поврзани производи