Maximumcatch 3pcs/многу Крпа Вода Апсорбирање на Суви Лета Печ летаат риболов алатка

Maximumcatch 3pcs/многу Крпа Вода Апсорбирање на Суви Лета Печ летаат риболов алатка

Залиха
DEN 153.60
Износот:


Maximumcatch 3pcs/многу Крпа Вода Апсорбирање на Суви Лета Печ летаат риболов алатка
3pcs по пакет
Неверојатен начин да апсорбира влага на вашиот лета или штрајк индикатор брзо.
Чувајте ги вашите муви природни и живописни.
Лесно прикачување на вашиот вест од grommet
Димензии : 3.5 х 3.5 инчен
Боја : Кафена
Тежина : 4g

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Тип:
поправка на комплет
Број На Модел На :
Риболов Суви Лета Печ
Материјал :
Вода Апсорбирање На Платно
Боја :
Браун
Големина :
3.5 x 3.5 инчен
тежина :
4g
Количина:
3 еез

Поврзани производи