1 buc Прочистувач на Воздух Делови AC4145 овлажнител филтер за Philips AC4083 Прочистувач филтри бесплатен превозот
Ново - 35 %

1 buc Прочистувач на Воздух Делови AC4145 овлажнител филтер за Philips AC4083 Прочистувач филтри бесплатен превозот

Залиха
DEN 906.72
DEN 589.00
Износот:

Висок квалитет на најевтиниот цена на филтер за воздух, ТОПЛА ПРОДАЖБА во Русија, Кина, САД, Шпанија, Бразил Израел... Производот број : BNME998 A4 C овлажнител филтри (Оригиналните ОЕМ ) AC4145 овлажнител филтри за : Philips овлажнител филтри Модел : AC4083 Пакување : 1 buc овлажнител филтри големина : 230*85*30мм ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме изберете во зависност од вашите Прочистувач на Воздух Модел !!! СОВЕТ : Ако имате било какви прашања , молам контактирајте ме ,или оставете порака на нас ,ние ќе се потрудиме да ви помогне вас ,ви благодариме

Декларираните карактеристики

Тип:
Овлажнител Делови
Бренд Име:
KELAN
Број На Модел На:
AC4083
Име:
AC4145 Прочистувач на Воздух филтер
Пакет:
1 buc овлажнител filte

Поврзани производи