5 коцки/многу 11 линии Супер меки eyelash 0.07 mm дебелина Свила 3 differnt должина во една лента Поставен око трепките cilia шминка
Ново - 10 %

5 коцки/многу 11 линии Супер меки eyelash 0.07 mm дебелина Свила 3 differnt должина во една лента Поставен око трепките cilia

Залиха
DEN 1151.04
DEN 1036.00
Износот:


Напомена : цената на оваа страница е за 5 кутии,кога ќе го прават цел и изберете ја опцијата на "Изберете Големина со КОМПЈУТЕРИ",ве молиме запишете го големина со парчиња сакате,како што се : 8mm*1,9 мм*1,10 мм*2,11 мм*1 ви Благодариме!
Најголемиот дел Цена : ве Молам, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви понуди подобра цена! За да ги Прилагодите : стилот на оваа страница Навивам J&C со Дебелина 0.07 mm, со Должина 8,9,10,11,12 мм имаат акции. Ако сакате други Навивам со други Дебелина со други Должина,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас,ние можеме да се прилагодите на нив за вас,нормално треба 7 до 12 дена,ви благодариме! Уште повеќе,ако сакате ОЕМ прилагодите ,дека сакате да го прилагодите вашиот сопствен стил,ве молиме љубезно кажете ни за вашата идеја,можете да го додадете вашиот логоа,вашиот бренд,зборовите што сакате за тоа,бои,навивам,дебелина,должина,количините на редови. Ви благодариме!
Примена На Метод
Физичките Ефекти

За превозот : 1)Ние ќе брод од вашите нарачки преку Aliexpress стандард превозот или HK Пост Воздух Пратката,ако сакате да брод од преку други превозот метод,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас. 2)Ако не го примите вашата нарачка по долго време,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе провери тоа за вас,ви благодариме! За услугата : 1)Можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во 1 работен ден. 2)По добивање на производи,ако не е проблем,ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате,и ве молиме не го прават спорот прво,ние ќе го реши тоа за вас,ви благодариме!

Декларираните карактеристики

Навивам:
Ѕ, К
Дебелина:
0.07 mm
Должина:
each length 1 tray, 5 trays 8mm, 5 trays 9mm, 5 trays 10mm, 5 trays 11mm, 5 trays 12mm, Choose Size with PCS
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Бренд Име:
ICONSIGN
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
XEA-012
Големина:
11 lines
Количина:
11 линии
Лажни Eyelashe Должина:
под 0.5 cm
Тип:
Рачно Изработени Eyelash
Материјал:
Свила Mink
Должина:
8mm,9mm,10mm,11mm,12mm
Обликот:
J&C навивам
Грубост:
0.07 mm
линија:
11 линии

Поврзани производи