Нова Кујна Gadgets, Силикони Капак Истури Затка Пан Покрие 28.5 cm Дијаметар Готвење Алатки Тенџере Капаци Utensil

Нова Кујна Gadgets, Силикони Капак Истури Затка Пан Покрие 28.5 cm Дијаметар Готвење Алатки Тенџере Капаци Utensil

Залиха
DEN 331.20
Износот:


[xlmodel]-[производи]-[43591]
[xlmodel]-[производи]-[43591]
[xlmodel]-[производи]-[8888] Погоди ви се допаѓа
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис на Производот
Кујна Gadgets, Силикони Капак Истури Затка / Пан Покрие 28.5 cm Дијаметар Готвење Алатки Тенџере Капаци Utensil
Функција :
S afe мат erial : Храна одделение Силиконски , може да се допре храна, нема проблем.
Супер големи : Дијаметар 28.5 см, Со дијаметар на повеќето производи на пазарот е само 25.0 cm
Нераскинлива : Тоа е голем adventage во споредба со стаклен капак
Имајќи го ова gadgets, тоа може да се соберат различни големини po ts.
Спецификации :
Материјал : Храна одделение силиконски
Боја : Црвена / Зелена
Објектот големина : 28.5* 31.0 cm. ве молиме прочитајте ја големината внимателно пред да ја купите.
Објектот тежина : околу 220g
Пакетот вклучува :
1 * Силикони истури капак

Декларираните карактеристики

Тип:
Садови Делови
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
Kitstorm
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Садови Делови Тип:
Капаци
Материјал:
Силикони

Поврзани производи