1000pcs/многу 11 бои желатин празни капсули, шарени шупливи желатин празни капсули капсули пилула ,медицина капсула 0#
Ново - 26 %

1000pcs/многу 11 бои желатин празни капсули, шарени шупливи желатин празни капсули капсули пилула ,медицина капсула 0

Залиха
DEN 674.88
DEN 499.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
1ml
Бренд Име:
OnnPnnQ
Број На Модел На:
ZKH130
Големина:
0#
Големина:
1000pcs

Поврзани производи