WYSIWYG 15pcs 17*6mm Антички Сребрена Боја Висат Главата Tee Конектор Шарм Накит Pendant

WYSIWYG 15pcs 17*6mm Антички Сребрена Боја Висат Главата Tee Конектор Шарм Накит Pendant

Залиха
DEN 57.12
Износот:


П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
A : 95% нарачки ќе биде предаден во 2 работни дена, ве молиме да не грижете се.
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Нормално трае 15~35days. на сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
П : Што треба да направам ако пакетот не дојде?
A : Не грижете се, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
A : Не грижете се, ве молиме контактирајте со нас и го испрати фотографија. Ние ќе ви одговори што побрзо и ние ќе го препрати или наплата за вас.

Декларираните карактеристики

Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Големина:
17*6mm
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
WYSIWYG
Број На Модел На:
WYSIWYG

Поврзани производи