DIY 5D Дијамант Мозаик Дијамант Сликарство Крстот Бод Флорални Комплет Дијаманти Везови Мачка Икона Круг Вежба Дома Декорација JK302
Ново - 23 %

DIY 5D Дијамант Мозаик Дијамант Сликарство Крстот Бод Флорални Комплет Дијаманти Везови Мачка Икона Круг Вежба Дома Декорација

Залиха
DEN 417.12
DEN 321.00
Износот:


[

Декларираните карактеристики

Големина:
30x20cm, 40x30cm, 50x35cm, 60x40cm, 70x50cm, 75x55cm
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
Li Loye
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No

Поврзани производи