нови хидрати carby мопед/џеб carburetor PHBG21mm копија од dellorto phbg 21 ад авто задави carburettor добар квалитет одговара скутер

нови хидрати carby мопед/џеб carburetor PHBG21mm копија од dellorto phbg 21 ад авто задави carburettor добар квалитет одговара

Залиха
DEN 1583.52
Износот:


ew замена мопед/џеб велосипед carburetor 21mm
Копирани од DELLORTO PHBG .
И ако ви треба голема количина ве молам прашај ме за добра цена.
За било какви прашања ве молиме прашајте ме за повеќе информации.
Јас ќе испрати пакет рок од 5 работни дена по јасно плаќање.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
SherryBerg
Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Ширина:
10cm
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Тежина:
0.7kg
Специјални Функции:
хидрати
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Метал

Поврзани производи