Година Нови Чоколадо Мувла Плоштадот Тули Мраз Решетки Торта Алатки Рака Сапун Мувла Торта Декорација
Ново - 6 %

Година Нови Чоколадо Мувла Плоштадот Тули Мраз Решетки Торта Алатки Рака Сапун Мувла Торта Декорација

Залиха
DEN 111.36
DEN 105.00
Износот:

Нема Спор ве молиме : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи. Ние ќе ви испратиме со ЕМС,DHL,UPS-от,FEDEX,TXT или Воздухопловната. Обработка на Време : 5-7 дена за сите наредби. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.Бидејќи руската Пост, новата политика на полно име, ве молиме, понуда секој клиент ги твоето полно име пред да ја платите вашата платежна адреса.2016 година Нови Чоколадо Мувла Плоштадот Тули Мраз Решетки Торта Алатки Рака Сапун Мувла Торта Декорација Карактеристики : - Тоа е лесно да се чисти, demould, се мијат, како и трајни производи за употреба - производот е отпорни на топлина, не-токсични, не-леплива и без мирис - Огради лесно во мали области, тави задржи нивната оригинална форма, а не повеќе чување или редење проблеми Печење & Тесто Алатки Тип : Торта/Јајце Курва Мувла,Чоколадо Мувла,Ice Cube Послужавник, чоколадо пудинг Функција : Еко-пријателски Известување 1 . Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење. >> Врати & Наплата Политика на Враќање : да ја прифатиме Aliexpress политика на враќање; Купувачот плаќа врати превозот. Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас. Ако вашиот потврда дојде време, но се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Големина L21*W10. Под $5 нарачки се Кина Пост Обичен мал Пакет Плус на Превозот.Пред ставање на твојот ред ,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на објектот. Ако ја прими стоката скршени. Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга.Ние ќе брод на адресата која ја оставам во Alipay, ако не информира нас.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена, ако е можно. >> Повратни информации Доколку не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации.) во Белешки Дел кога проверете. Исто така можете да ги споделите со нас, ако треба и други производи, ние ќе се обидеме да се најде тоа за вас >>Забелешка : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн.Најдобрите Производи!Најдобрите Услуги!Се надевам дека ќе може да ни даде 5 ѕвезди feedbakc! Ви благодарам многу!
.5*H2cm Тежина : 55g >> Превозот и Ракувањето 1. Превозот Начин : Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост. Ако ви се меша цел и износот надминува $150. Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ако ви е потребна за следење на информации, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", ви благодариме. Превозот метод"Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" се евтини и безбедно, но тие не може да се следи. Ако ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.Некаде на транзит време може да биде долг и се разликуваат,особено за време на сезона.

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ОД FDA,SGS
Број На Модел На:
HPGJ050-4
Бренд Име:
ЈИ ЏИЈА JU
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
силиконски габи,
Функција:
печење алатки
Обликот:
плоштад чоколадо мувла
Број На Модел На:
Тркалезна торта купот/Maffin Купот/Moussi Запад Dim Sum Мувла
Тежина На Пакет:
0.055 kg
Производ големина (L x W x H):
21*10.5*2cm
Флексибилни и свитлива:
Производот е флексибилен и овозможува лесно складирање
Име на производ:
Плоштад тули мраз решетки торта мувла рачно изработени сапун мувла

Поврзани производи