1 парче Големи Димензии 40CM рачно изработени Картон Хартија Зголеми Цвет За Свадба Backdrops Позадина Деко Windows Екранот
Ново - 0 %

1 парче Големи Димензии 40CM рачно изработени Картон Хартија Зголеми Цвет За Свадба Backdrops Позадина Деко Windows Екранот

Залиха
DEN 1919.04
DEN 1919.00
Износот:

Тој нè научи како да бидете искрени, силни, независни, напорна работа и оптимистички. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Ние имаме богато искуство, бидејќи ние имаме започна овој бизнис од 2010 година.
За цвеќиња поставите ние екранот во нашиот сајт се само за refference, не ви се допаѓа поправи оние, добредојдени да зборувате со нас за сопствени цел . или ако уште не сте се најде на бои ви се допаѓа, plz контакт со нас преку кликнете "контакт сега" .
EMS, АУ Посебна Линија : Таа ги зема околу 6-10 работни дена да АУ, САД, Европа, CA, но Бразил и Русија може да потрае подолго време. Јас сум роден во едно мало село во Кина, татко ми работеше многу напорно за да обезбеди образование за мојот брат и сестра и јас. Најчесто ние ќе брод од вашата цел во недела и превозот времето е околу 7-10 дена до вас. Тие сакаат да DIY себе, наместо на користење на истите како и сите други. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. По аргументирано за некое време, јас го изберат Иднината, затоа што сите секогаш рече Im секогаш во потрага далеку напред со оптимистички поглед кон иднината. Нашите гигант хартија цвеќиња може да биде добар и лесен украси за свадба backdrops coz вие едноставно цел од нас, ние ќе заврши на сите цвеќиња и да ги испраќате до вас, можете да го користите директно.
Ние брод на стоките на адресата што е предвидено во aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека на адреса ќе се користи е точно. Уживајте во гледа низ нашата продавница и се чувствуваат слободни да стапат во контакт треба да ви е потребна било каква помош
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам
Водечките Време
Направени да нарачате во 5-10 работни дена - ако ви е потребна брзо испраќање време или побрзо превозот метод ве молиме контактирајте ме за да разговараат како јас можеби во можност да се приспособат на барањата, ве молиме контактирајте ме пред купување. Нашиот Бренд "Иднина & Фенси" е една од водечките име во случај додатоци и им помогна на многу нови компании ширум светот да започне нивниот нов бизнис Ние сме тука да ви помогнеме, да се помогне и да се развиваат заедно.
Вклучувајќи : 1 парче 40 CM цвет
Материјал : хартија, Картон
Ние придаваат некои декорација модели како што се однесуваат
За кориснички цел, тука се и опции за цвеќиња стилови и бои како што е подолу, но ако ви треба нешто различно од останатите, plz ни е-мејл. Работев напорно на создавање на мојата компанија и беше многу задоволен кога сестра ми дипломирал и таа сакаше да ми се придружат.
Weclome Капка Спонзор & Веледрогерија
Ако би сакал да трговија на големо. Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен, па подоцна ние додадете нова линија на свадба backrops.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[45368], можеби Ќе сакате
[xlmodel]-[custom]-[42073] Политика Бренд Приказна : Иднината & Фенси
Зошто нашиот бренд е Иднината & фенси
Ние веруваме дека тоа треба да претставуваат кои сме ние и од каде што доаѓаат од. Ние работиме заедно со нашите клиенти обезбедување на втор на ништо услуги на клиентите, поддршка на продажба и по грижа.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Иднината & Фенси
Материјал:
Хартија
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Тип:
Трендафил
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
wp042
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Роуз

Поврзани производи