година Нови Пролетта и Летото Со Бели Чевли Жените со Рамни Кожа Платно Чевли Женски Бела Табла Чевли Секојдневен Чевли Женски
Ново - 35 %

година Нови Пролетта и Летото Со Бели Чевли Жените со Рамни Кожа Платно Чевли Женски Бела Табла Чевли Секојдневен Чевли

Залиха
DEN 959.04
DEN 624.00
Износот:


Купуваат чевли според должината на стапалото.Нозете широк нозе масти изберете поголем големина. НИ големина 4 = Европската големина 35 =22.5 cm НИ големина 5 = Европската големина 36 =23 см НАС големина 6 = Европската големина 37 =23.5 cm НИ големина 7 = Европската големина 38 =24 см НАС size 8 = Европската големина 39 =24.5 cm НИ големина 9 = Европската големина 40 =25 cm

Декларираните карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
Q1066
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
KMUYSL
Insole Материјал:
Ткаенини

Поврзани производи