2 парчиња/Поставува Беж Исклучување Бело Бебе Девојка Крштевањето Крштевка Велигден Gown Фустан од Чипка Цвет Девојка Партија се Облекуваат 0-24Months
Ново - 32 %

2 парчиња/Поставува Беж Исклучување Бело Бебе Девојка Крштевањето Крштевка Велигден Gown Фустан од Чипка Цвет Девојка Партија

Залиха
DEN 1487.52
DEN 1011.00
Износот:

100% Полиестер; Сува чиста или мека рака мие; Материјал : Полиестер Памук; ве Молиме одберете via бебе градите големина, види подолу големина информации пред да нарачате; Фустан не е на еластичноста! Пакет се вклучени : 1 PC фустан, 1 PC шапка; Совршен за крштевки, крштевањето, роденден, свадба, или други специјален настан; Tulle лента вратоврска назад лак, вашето бебе е принцезата тој ден!
Сите предмети се направени и кои се испраќаат од Кина во Светот со следење на број;
Испратени до САД преку E-pack (USPS) преземање на 10-25working дена за доставување;
Испратени до Русија преку E-pack преземање на 10-25working дена да се испорачуваат, ве молиме бидете сигурни дека примачот име е целосно име и презиме, така што ние можеме да брод од побрзо;
Предаден на други земји преку Кина Пост преземање на 15-35working дена да испорача, некои земји, како што е Бразил, поради строго обичај, тоа може да ви треба малку повеќе, ако не се примен објект во рамките на 90days, plz љубезно ве молиме да контактирате со мене, јас ќе се реши за вас.
За било какви прашања, plz ве молиме контактирајте ме одеднаш.

Декларираните карактеристики

Бебе Возраст:
10-12 месеци, 7-9 месеци 4-6 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
фустан стил:
Бал
Бренд Име:
Marlegard
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики:
Yes
Јака:
О Деколте
Силуета:
Бал
Стил:
Лолита Стил
Материјал:
Полиестер,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шема
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Полиестер

Поврзани производи