Вода налепница за ноктите уметност сите украси лизгачи Стрип лепило помине дизајн decals нокти лак фолија accessoires полски

Вода налепница за ноктите уметност сите украси лизгачи Стрип лепило помине дизајн decals нокти лак фолија accessoires полски

Залиха
DEN 23.52
Износот:


Следење порака :
Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Количина:
1 ЛИСТ
Бренд Име:
RCLNDP
Стил:
Вода трансфер
Големина:
6*5cm
боја:
како се покаже

Поврзани производи