RPGT RCGT indexable крајот мелење машина карбид внесува RPGT1204/RPGT1003/RPGT10T3/RCGT1204/RCGT1003/RCGT10T3/RCGT08T2MO-AK H01
Ново - 0 %

RPGT RCGT indexable крајот мелење машина карбид внесува RPGT1204/RPGT1003/RPGT10T3/RCGT1204/RCGT1003/RCGT10T3/RCGT08T2MO-AK

Залиха
DEN 743.04
DEN 743.00
Износот:

Една кутија содржи 10pcs.
Повратни информации :
ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде postive повратни информации и Пет ѕвездички Детали Продавачот Оценка. Производот мувла одлуки. Ако пакетот штети за време на товар, ве молиме да одбие да го потпише за пакет и тоа ќе се врати за нас.
6) Ние може да не падне на превозот и испрати цел да вашиот клиент е адресата откако ќе се направи исплата.
3) Ние само бродот да Aliexpress потврди цел адреси. Ние, исто така може да ОЕМ.ви благодарам!!! Добредојдовте да контактирате со нас слободно најдобра цена
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
7) Даноци и скриени трошоци не се вклучени во продажната цена. ќе донесе погрешен модел или погрешна боја).
4) Гаранција ги покрива замена или поправка.
Ние се добие многу добар углед од oversea клиент, бидејќи нашата добра услуга имаме богата акции. Ние ќе ги пратите пратката и да се врати во рок од 24 часа.
4) ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Декларираните карактеристики

Вметнете Ширина(mm):
10PCS, 50PCS, 100PCS
Агол:
RCGT0802, RCGT1003, RCGT10T3, RCGT1204
Употреба:
внатрешни вртење алатка
Материјал:
Тешко Легура
Тврдост:
40HRC
Број На Модел На:
RCGT/ RPGT
Обложување:
NO

Поврзани производи