Factoryoutlet 2018 зима нова мода женски краток став Тенок стп кожа мотоцикл beading tassel кожна јакна W1523
Ново - 23 %

Factoryoutlet 2018 зима нова мода женски краток став Тенок стп кожа мотоцикл beading tassel кожна јакна W1523

Залиха
DEN 3767.52
DEN 2901.00
Износот:


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ
ГОЛЕМИНА Должина на Ракав Рамо Биста cm cm cm cm S 57 57 35 84 М 58 58 37 88 L 59 59 39 92 фустан големина е малку Мал .
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Декорација:
Занитвам,Beading,Патентите
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Моден
Материјал:
Faux Кожа
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
W1523

Поврзани производи