4,6,8,10 mm Круг Сина Мазна Создаден Turquois Камен Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Нараквици Накит Одлуки,Бесплатен Превозот
Ново - 40 %

4,6,8,10 mm Круг Сина Мазна Создаден Turquois Камен Монистра Влакно 15 За DIY Ѓердан Нараквици Накит Одлуки,Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 242.40
DEN 145.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
jbyzbsm
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
About
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
zzy1195
Големина на:
4.6.8.10 mm
боја:
Сина
Камен:
облик:
Круг
Должина:
15
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Материјал:
Скапоцен камен
Стил:
Објектот тежина:
За
Надворешниот Дијаметар:
4.6.8.10mm

Поврзани производи