Снег Волкот Форма Торта Декорирање Фондан Секачи Алатки,Cookie Бисквит Калапи За Печење,Директна Продажба
Ново - 35 %

Снег Волкот Форма Торта Декорирање Фондан Секачи Алатки,Cookie Бисквит Калапи За Печење,Директна Продажба

Залиха
DEN 129.60
DEN 84.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
H546
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
sswss
Материјал:
Метал
Торта Алатки Тип:
Габи,
облик:
Неправилната Форма
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
функција 1:
Евтина И Еколошка Трајни
Карактеристика 2:
торта декорирање алатки
функција 3:
печење алатки за колачи
карактеристика 4:
Торта Бисквит Cookie Моделирање Алатка
Карактеристика 5:
Овошје Суши И Друга Храна, Моделирање На Алати
Механизација:
Прирачник За Производство
Is_customized:
Yes

Поврзани производи