Бесплатен Превозот,сребро Злато Деца Девојка Момче Перформанси Трепка Хип Хоп, Џез Модерен Танц Одговараат Костим Панталони
Ново - 20 %

Бесплатен Превозот,сребро Злато Деца Девојка Момче Перформанси Трепка Хип Хоп, Џез Модерен Танц Одговараат Костим Панталони

Залиха
DEN 1161.60
DEN 929.00
Износот:


вклучува : врвот + панталони . не се вклучат и други
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
S
110
М
120
L
130
XL
140
XXL
150
XXXL
160
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
a027
Се применуваат за родова:
Девојки
Применливи танц тип:
хип хоп танц
Погоден Сезона:
Лето
боја:
Бела, жолта, црвена роза,
Висина:
110CM,120CM,130CM,140CM,150СМ,160CM

Поврзани производи