SOLOPLAY 150YDS/137m 1 Метар 1 Боја Екстремни Силна 8 Насоки Плетенка Риболов Линија Multifilament ЈП Плетенка Линија за Риболов на Крап
Ново - 5 %

SOLOPLAY 150YDS/137m 1 Метар 1 Боја Екстремни Силна 8 Насоки Плетенка Риболов Линија Multifilament ЈП Плетенка Линија за Риболов

Залиха
DEN 274.56
DEN 261.00
Износот:


Модел : Супер Сила 1 Meter 1 Color избори 8 Насоки 137 M/150 YDS ЈП плетенка риболов линија Ексклузивни долготрајна боја процес мала тежина и отпорен на вода при Тенки дијаметар нуди точни кастинг Ултра моќен со висока енергија Супериорен отпорност на триење Тешки и рунда, за да се спречи diggin-во ролна Ултра чувствителни со близу нула водат Специјализирани за солена вода & слатководни Премиум квалитет на готовиот производ Сосема нов во мало поле.
Ве молиме имајте во предвид : Уживајте риболов, мило купување, excellenct квалитет, атрактивна цена. Кога ќе нарачате, ве Молиме изберете LB ви се допаѓа, ако се избере, ние ќе испратиме случаен избор, се знае тоа, ви благодариме!!! Оставете ги твоето полно име и право адреса кога цел потврди

Декларираните карактеристики

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Бренд Име:
soloplay
Материјал:
Плетенка Жица
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Број На Модел На:
titan8X
Метри:
137M

Поврзани производи