Microblading Веѓа во Текот на Постапката Пигмент Одредување Агент Трајна Шминка се избегне исчезнува линии Мастило Боја Заклучување -5ml
Ново - 5 %

Microblading Веѓа во Текот на Постапката Пигмент Одредување Агент Трајна Шминка се избегне исчезнува линии Мастило Боја Заклучување

Залиха
DEN 840.00
DEN 798.00
Износот:


PCD Microblading ПИГМЕНТ ОДРЕДУВАЊЕ АГЕНТ Трајна Шминка Мастило Боја Заклучување 55ml
Складирање : ве Молам, се става во ладно и суво место, надвор од дофат на деца. Да се избегне сонцето.
Рок на траење од три години.
Пакет се вклучени : 1 bottel, 5ml/шише
Пигмент Одредување на Агент - 5ml Одлична за употреба во Microblading / PMU се Применуваат во текот на постапката да помогне да се заклучи во пигмент, избегне исчезнува линии и да се подобри бојата пенетрација се остава 2-3 минути по барањето за апсорпција, пред бришејќи чисти. Овој производ може да се користи и веѓа и усни тетоважа.

Декларираните карактеристики

боја:
Монохроматски
Тип:
тетоважа мастило
Број На Модел На:
PCD Microblading Веѓа во Текот на Постапката Пигмент Одредување Агент
Microblading Веѓа Пигмент Одредување Agen:
Трајна Шминка Мастило Боја Кодот
Трајна Шминка Мастило Боја Кодот:
5ML
Одлична за употреба во Microblading / PMU:
Се применуваат во текот на постапката да помогне да се заклучи во пигмент
Избегнувајте исчезнува линии:
Да се подобри бојата пенетрација
Се остава 2-3 минути по апликација:
или апсорпција, пред бришејќи чисти.
Овој производ може да се користи:
двете веѓа и усни тетоважа.

Поврзани производи