2017 секси женски сребрена/злато широк tassel појас girdle бар џез танчерка голема waistbelt панк бар синџир cummerbund за девојка BT047
Ново - 10 %

2017 секси женски сребрена/злато широк tassel појас girdle бар џез танчерка голема waistbelt панк бар синџир cummerbund за девојка

Залиха
DEN 1472.64
DEN 1325.00
Износот:


2017 секси женски сребрена/злато широк tassel појас girdle бар џез танчерка голема waistbelt панк бар синџир cummerbund за девојка BT047
Карактеристики :
-.-100% Сосема нов
-.-Висок Квалитет
-.- Материјали : кожа СТП
Size : ЕДНА ГОЛЕМИНА
-Одговара за : половината : 72-86cm, прилагодлив
-.-Боја на располагање : сребро, злато
слика од телефон >>>>>>>>>>>>

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
GogoVlike
Пол:
Жените
Појас Ширина:
0cm
Тока Должина:
0cm
Број На Модел На:
BT047
Одделот За Името:
Возрасни
Тока Ширина:
0cm
Појаси Материјал:
Faux Кожа
Стил:
Новина

Поврзани производи