10pcs Бакар Празно Brooch База Со 12mm Фах 50mm, Родиум/Gold/Античкиот Бронза Жени Мажи Brooch Lapel Pin на База на Изработка на Накит
Ново - 35 %

10pcs Бакар Празно Brooch База Со 12mm Фах 50mm, Родиум/Gold/Античкиот Бронза Жени Мажи Brooch Lapel Pin на База на Изработка

Залиха
DEN 173.76
DEN 113.00
Износот:


1)Материјал : бакар 2)Бои : злато, сребро 3) Lengtj : 50mm 4)Пакет : 10pcs/многу

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Производ Карактеристики:
brooch pin
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
Ahknormailcui
Број На Модел На:
S0111
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
боја:
Злато Сребрена Боја
Должина:
50mm
Основната големина:
12mm
Пакет:
10pcs празно brooch pin
Објектот:
brooch base pin
Шема:
brooch pin
Стил:
празно brooch pin
Функција:
Назад Brooch Јака Клип
дизајн:
Brooch pin на база
Употреба:
празно brooch за DIY изработка на Накит

Поврзани производи