12Pcs/Многу 24Page Путер Крем Цевки Пракса Хартија Популарни Декоративна Шема Цевки Образец Домаќинство Пекари Печење Алатки
Ново - 24 %

12Pcs/Многу 24Page Путер Крем Цевки Пракса Хартија Популарни Декоративна Шема Цевки Образец Домаќинство Пекари Печење Алатки

Залиха
DEN 239.52
DEN 182.00
Износот:


12 Pcs/Многу 24 Page Путер Крем Цевки Пракса Хартија Популарни Декоративна Шема Цевки Образец Домаќинство Пекари Печење Алатки
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Торта Путер Крем Цевки Пракса Хартија Дефиниција
Материјал : Бакар Плоча Хартија
Големина : Околу 210*285mm (А4)
Содржина : Цвет, Чипка, Firgure, Остава Популарни Модели
Пакување : 12 Pcs + 1 PC Плоча/Многу (Различен Модел, Страна и Назад) во Opp
Функција & Апликација : Лизга Шалче Трага, Differnt Јазик, Да Се Подобри Учат Цевки Вештина
Домаќинство Пекари Patisserie Торта Декорирање Пракса Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
HOMEHOW
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Крем Цевки Пракса Хартија
Материјал:
Бакар Плоча Хартија
Торта Алатки Тип:
Крем Цевки Пракса Хартија
Торта Алатки Материјал:
Бакар Плоча Хартија Торта Путер крем Цевки Пракса Хартија Дефиниција
дизајн:
Торта Декорирање Обрасци Образец Цвет Чипка Линија Слика 123
Големина:
Approx 210 x 285mm (A4 ) Colorful Cake Piping Practice Template
Пакет:
12Pcs+1pc PP Плоча/Многу Торта Buttercream Шлаг Пракса Хартија Дефиниција
Предност:
Популарната Design Patterns за Торта Висок Квалитет на 1 Година Гаранција Топла Продажба
Функција:
Лизга шалче Трага Differnt Зборови За изведување на Наставата Подобрување на Цевки Вештина
Примена:
Домаќинство Пекари Patisserie Торта Декорирање За Учење
Поврзани производи:
Силиконски Калап Руската Совети Поставите Втиснување Алатки
Поврзани Производи 2:
Фондан Торта Sugarcraft Декорација Калапи Цевки Торба Кифла Papercup
сертификација:
Извезени Квалитетот на SGS LFGB CE Сертификат

Поврзани производи