До 2015 Варосуваме со Рик Lax -Магија трикови

До 2015 Варосуваме со Рик Lax -Магија трикови

Залиха
DEN 81.12
Износот:

Lax нели само ЦЕЛОСНО го ПРОМЕНИ ЕФЕКТ, ВО УМОТ НА ГЛЕДАЧОТ, тој се стави заедно ДЕСЕТ НОВИ ИДЕИ, кои се карактеризираат со Варосуваме палубата.
7) На Гледачот Намалувања : Тоа е слично на последниот трик, само што овој пат, НА ГЛЕДАЧОТ НАМАЛУВАЊА НА КАРТИЧКИ.но ако имаш вештини и правото на животната средина, тоа е УБИЕЦ.
8) Повеќе Селекции : Ако сте за вршење на повеќе од една личност и сакате да ги добиете сите на акција, ова е начин да го направите тоа : НЕКОЛКУ ГЛЕДАЧИТЕ изберете картички, а откако ќе го направите, останатото картички исчезне.

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Да Научат,Магионичари,Со Dvd,Улица,Исчезнуваат,Лебдат,Трепка,Професионална,Сцена,Се Издига,Лесно Да Се Направи
Број На Модел На:
5555
Тип:
картичка
боја:
Црвена
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups

Поврзани производи