1pcs 20Leds LED String Зголеми Осветлување nightlight Цвет топло бела розова боја Партија Свадба соба Божиќ Самовила Празник Оркестарот W
Ново - 5 %

1pcs 20Leds LED String Зголеми Осветлување nightlight Цвет топло бела розова боја Партија Свадба соба Божиќ Самовила Празник

Залиха
DEN 170.40
DEN 162.00
Износот:

9%
Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.
Шарени Божиќ/Декорација String Светла со ЕУ моќ приклучок Или АА батерија
Точка Бр : LED Осилото светлина
led Количина : 20 Роуз
Должина : 3-4meter ( AC plug string должина е 4meter, Батеријата кутија string должина е 3meter.1% Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Може да промените неколку различни флеш режим притиснете на прекинувачот.4% Австралија го Оценувате (точка пристигна) 21.
Пакет : 1 Парче Led осилото светлина ( Не вклучуваат батеријата )
Превозот : Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 30 дена.5% 4,7% од Велика Британија го Оценувате (точка пристигна) 9.5% Канада го Оценувате (точка пристигна) 0. Земја
Време на испорака Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 Работни Дена + сабота + недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 сад го Оценувате (точка пристигна) 5 . П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. )
Светла Боја : Multicolor
Volatge : AC220 V 50/60 Hz или батерија
Гаранција : 2years
Сертификација : CE, Ro HS
Fearture :
20 парчиња Бела PC топката ,светла боја multicolor
Plug and play, лесно за ракување.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена или продавачот може да го изберат превозот начини од себе. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.7%
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука .
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.0% Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.
Ниска потрошувачка, убава светла боја.
Совршена декорација за Божиќ, Денот на Вљубените, свадба, забава, итн. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
Овој производ е совршена декорација за Денот на Вљубените, Божиќ партија, свадба, итн.
Водоотпорен, може да се широко се користат за декорација на патишта, courtyards, продавница прозорци, продавници, салони фази, итн.

Декларираните карактеристики

Wattage:
AC EU Plug, AA Battery Box
Употреба:
празник
Напон:
220V
Глава Број:
51-100 глава
боја:
Мулти,Бела
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Карактеристики:
Празник string
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Повод:
Градина
Број На Модел На:
LS202-4
Извор На Енергија:
AC
Должина:
300cm
Бренд Име:
CHINCOLOR
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Музика:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Тип На Батерија:
Никој
брод од:
Кина Копното
боја:
4 бои

Поврзани производи