NK2015 Нова Мода Ретро Панк Готски Сомот Кристално Срце Ѓердан Тетоважа Collares Bijoux За Жените Накит Clavicle Ѓердан
Ново - 23 %

NK2015 Нова Мода Ретро Панк Готски Сомот Кристално Срце Ѓердан Тетоважа Collares Bijoux За Жените Накит Clavicle Ѓердан

Залиха
DEN 22.08
DEN 17.00
Износот:

Производ : Мода жени/мажи ѓердан
Боја : бела црна итн Материјал : алуминиумски+стаклениот Синџир должина : 30+5cm
Големина : како слика(1"=2.54 см)
Тежина : 6g
Количина : 1pcs
Пакување : OPP пакет
Превозот :
Цел $5 ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел>= $5 ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
или Ali Express Стандард за Испорака
или Epacket, САД)
Цел>= $150 , International Express( како на пример, DHL,EMS,Aramex или други комерцијални Курир,Освен Оддалечените Области)
ние прифаќаме пад на превозот
Се враќа :
Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување,Парите назад беше гарантира на сите наши објекти,Во случај дека не сте задоволни со тоа,ние wll процесот на наплата откако ќе се врати тоа.Колку што предмети се во иста состојба,но, превозот цена ќе на вашата страна.ни e-mail секогаш кога имате било каков проблем со предмети да ви донесе од нас,па ве молиме немојте само да ни остави лош повратни информации.
Забелешки :
еве некои предлог за чување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време.
1.ве молиме не го ставајте вашиот накит во пот рака или да ги стави во вода.
2.ве молиме не го носат истиот оној накит, за цело време,го користите вашиот различни накит за возврат.
3.стави во кутија за накит кога ќе не носи тоа,да ги задржи од влажен воздух и прашина.
3.ве молиме да не се судираат со други тешко предмети.
благодарение толку многу за вашето трпение!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Бренд Име:
guangtuo
Pendant Големина:
mujer рас де cou
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
црна чипка ѓердан
Стил:
Чешка
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Материјал:
кожа
Функција:
Декорација
ѓердан панк:
гроздобер collana
ѓердан ѓердан:
Harajuku kolye
ретро ѓердан:
clavicle накит
collares:
моден накит ѓердан

Поврзани производи