Количка Училиште Торба за Девојки со 3 Тркала Ранец Деца Патна Торба Возен Багаж Schoolbag Деца Mochilas Bagpack чанта
Ново - 50 %

Количка Училиште Торба за Девојки со 3 Тркала Ранец Деца Патна Торба Возен Багаж Schoolbag Деца Mochilas Bagpack чанта

Залиха
DEN 4310.40
DEN 2155.00
Износот:


Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата *Обично тоа треба цела 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време * Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во мојата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи како Подарок или Примерок со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Е достапен во мојата продавница, можете да изберете неколку различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Банкарски трансфер, Western Union итн. Ние го прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку Aliexpress кој е безбеден за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидат активни во комуникацијата за решение, ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
1.95kg
Бренд Име:
RUIPAI
Затворање Тип:
Патент
Тип:
Тркала Торба
Објектот Ширина:
14cm
Пол:
Девојки
Материјал Состав:
Полиестер
Објектот Висина:
41cm
Објектот Должина:
30cm
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
MM911
fuction:
училиште кеси за деца
Предност:
торба на тркала

Поврзани производи