XQNI Велосипед Велосипед Синџир Линк Хривнија За Мажи Злато & Сребрена Боја Класичен Стил Висок Квалитет на Модата Хривнија Накит за Подарок
Ново - 40 %

XQNI Велосипед Велосипед Синџир Линк Хривнија За Мажи Злато & Сребрена Боја Класичен Стил Висок Квалитет на Модата Хривнија

Залиха
DEN 608.16
DEN 365.00
Износот:


Ако се меша цел повеќе од $180, бесплатен превозот : DHL,Aramex, Fedex или ЕМС Име : Велосипед Велосипед Синџир Линк Хривнија За Мажи Материјал : Злато/Сребрена боја за Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет, Големина : 215mm Позлата : 3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Позлатен , не е лесно да исчезнат Нарачате повеќе од 2 парчиња, Попуст од 3% off
П : Кога цел може да се испраќаат и како можам да го добие ? О : за да може да се испрати во рамките 1-3 дена .Испорака време треба за 12-35 дена работни дена од Кина, Воздухот е-Пошта и aroud 3-5 работни дена од DHL / Федекс / UPS / ЕМС. П : Зошто на вашите производи, се многу добри за доброто на пазарот ,е за квалитет загарантирана ? О : Затоа што имаме сопствена фабрика ,контрола на квалитет е многу строга ,директна продажба и wholeasale стока на интернет ,така и нашата квалитетот и цената се многу добри . П : сакам да ги сортирате различни стилови ,wholeasale може да се готви заедно ? A : Да ,секако .Можете да користите количка и одберете дизајни кои се intersted ,и тие ќе цел заедно . Ви благодариме за вашето време ! Ние guarabtee вашиот нула ризик купување искуство тука.Ние нудиме целосна наплата за вас , ако производот е било кој квалитет на проблемот.
1. кога ќе примите нашите производи ,ако сте задоволни ,ве молиме да ни даде добра оценка(5 ѕвезди).Тоа е многу важно за нас . Ние ќе constandtly подобрување на најдобра услуга за секој клиент! 2. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи ,без да мора да контактирате со нас ,не ни даде негативна оценка , да ни кажете што е причина ,ние ќе ги користат најдобрите услуга да се даде задоволителен одговор!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Бренд Име:
XQNI
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
781-2
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Функција:
хривнија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
велосипедот синџир
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Мрачно злато/Мрачно црна
Тежина:
59g
Синџир должина:
215mm
Големина:
13mm

Поврзани производи