Нови Жените Јога Реквизити За Вежбање Фитнес Спорт Јога Блок Пена Тула Се Протега Помош Салата
Ново - 24 %

Нови Жените Јога Реквизити За Вежбање Фитнес Спорт Јога Блок Пена Тула Се Протега Помош Салата

Залиха
DEN 201.12
DEN 153.00
Износот:


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^
Опис Лесен и може да се користи насекаде. Карактеристики : Супер светло и лесно да се носат. Оваа јога блок помага да се прошири на вашиот дофат и сила на вашите мускули. Одлично за дом или канцеларија се користи за да се опуштите после долго работат или се седи. Карактеристики : Материјал : ЕВА Боја : Зелена / Розова / Портокал / Виолетово / Сино Објект Големина на : 23*15*7.8 cm Пакет Листа : 1 * Јога Блок '

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Aolikes
Број На Модел На:
E22

Поврзани производи