Автомобил 18mm Eagle Eye Светлина 12V DIY светилки drl За Форд Фокус 2 3 1 Fiesta Mondeo Kuba Ecosport За Мини Купер R56 R50 R53 F56 F55 R60 R5
Ново - 5 %

Автомобил 18mm Eagle Eye Светлина 12V DIY светилки drl За Форд Фокус 2 3 1 Fiesta Mondeo Kuba Ecosport За Мини Купер R56 R50

Залиха
DEN 240.00
DEN 228.00
Износот:


2 X 18mm Eagle Eye DIY светилки drl Автомобил Стајлинг За Форд Фокус 2 3 1 Fiesta Mondeo Kuba Ecosport За Мини Купер R56 R50 R53 F56 F55 R60 R5 Додатоци
Опис На Производот : Brand New Орел Око На Светлина. Моден Стил Дизајн. Ниска Потрошувачка на Енергија и Високиот степен на осветл. ЛЕР Долг Живот-Век Над 100,000 Часа. Осветлете без Одлагање. Вода Доказ и Прав Доказ. Лесен за Инсталација,Одговара за СИТЕ автомобили, DIY многу лесно. Спецификации : Моќност : 10 W(секој еден 1 W,10 PCS вкупно 10 W),110 Lm,8000-10000 K Напон : DC 12 V светла Боја : Бела Случај боја : црна,Сребрена леќа дијаметар : 18mm Материјал : Алуминиум Легура + Кондензаторот леќа Апликација : Го Сигнал Светлина, Копија Светлина,Агол, Светлина,Стоп Светло,Паркинг Светлина, Опашка Светлина или Обратна Светлина ,итн. Пакет се Вклучени : 2 парчиња Eagle Eye Светлина Производ Фотографии :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Декларираните карактеристики

Фокус-Година:
2007,2006,2004,2013,2009,2000,2010,2008,2002,2014,2015,2012,2001,2005,2011,2003
Леќа:
Вклучени
Тип На Објект:
Обратна Светла
Ford Модел:
Фокус
Специјални Функции:
автомобил eagle eye
Бренд Име:
Atreus
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Напон:
12V
Година:
До 2015
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Лер Зрак Тип:
место
Автомобил модел:
Универзална
Led Чип Производител:
Кри
Објектот Тежина:
250g
Lumens:
2600lm
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Име На Модел:
A-YYD-001

Поврзани производи