Remax RB-S3 Спортски Clip-за Bluetooth Слушалки Безжична Стерео Слушалка со Bluetooth V4.1 FM Radio Гласовен Контрола Bluetooth Слушалка

Remax RB-S3 Спортски Clip-за Bluetooth Слушалки Безжична Стерео Слушалка со Bluetooth V4.1 FM Radio Гласовен Контрола Bluetooth

Залиха
DEN 767.52
Износот:


Во текот на промотивни активности, производот не е спакувана
1.ABS чувствуваат масло + нерѓосувачки челик панел
2 Bluetooth 4.1, висок квалитет на аудио
3 јака клип тип носат дизајн, се погодни да се носат и вежбање.
4 слободни комбинација на безжичен аудио
5 поддршка FM
6 бои : црна, бела

Декларираните карактеристики

Функција:
За Мобилен Телефон,да ги Поддржува музика,Безжични Слушалки,Преносни,Bluetooth
Поддршка СТАН:
No
Линија Должина:
Никој
Времето на пазарот:
2016 година
Активен Бучава Отказ:
No
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Чувствителност:
98±3dB
Бренд Име:
Remax
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Vocalism Принцип:
Динамичен
Број На Модел На:
S3
Безжичен:
Yes
Стил:
Во Уво
Приклучок Тип:
Безжичната
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Водоотпорен:
No
Отпорот:
16Ω
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Безжична Тип:
Bluetooth
Конектори:
ПОМОШЕН

Поврзани производи