HARBLL Автомобил Браник Лист Одбор Фендер Клипови Стеги За Nissan Teana Sylphy Tiida Livina Qashqai X-trail пластични сврзувачки елементи занитвам
Ново - 5 %

HARBLL Автомобил Браник Лист Одбор Фендер Клипови Стеги За Nissan Teana Sylphy Tiida Livina Qashqai X-trail пластични сврзувачки

Залиха
DEN 287.52
DEN 273.00
Износот:

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерските провизии, dutles и даноци за importatio во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царинските давачки Враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да се сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат на купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на такси превозот да се врати предметите. Боја Несовпаѓање :
Разликите во боја може да биде и некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, задниот земјата итн.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно
Повратни информации :
Вашата проценка и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
000kg
Објектот Ширина:
000inch
Објектот Висина:
000inch
Објектот Должина:
000inch
Име На Модел:
000
Бренд Име:
HARBLL

Поврзани производи