Нови 1Pc Присутни Божиќ Подарок Кутии Хартија Правоаголник Накит Pendant Прстен Ѓердан Обетки Хривнија Точка Складирање Кутија
Ново - 19 %

Нови 1Pc Присутни Божиќ Подарок Кутии Хартија Правоаголник Накит Pendant Прстен Ѓердан Обетки Хривнија Точка Складирање Кутија

Залиха
DEN 69.12
DEN 56.00
Износот:

Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,за целосно враќање на средствата ќе бидат дадени ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3. ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да ви испрати иста како слика шоу.Ние само може да ви испрати слични стилови.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 15-45 дена пристигне;и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.Ние брод на светот.Ако се чувствувам како што се недостаток на позитивни повратни информации и 5 бодови,pls не constact нас.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне поради грубото ракување со превозот на работникот.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
GW01023/mu
Материјал:
Хартија
Објектот Тежина:
20g
Производ Карактеристики:
Накит Ѓердан Обетки Прстен
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
5.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Точка име :
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Нови:
Случаи & Прикажува
жешка:
Ѓердан Earring Приказ На Случај
Тип:
ѓердан носителот
боја:
Dot
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба Празник Најдобар Подарок
дизајн:
Bowknot Картон
клучен збор:
Божиќ оркестарот

Поврзани производи