Looen Бренд за Шиење Додатоци 50Pcs Маслиново Форма на Дрво за Шиење Рог Toggle Копчиња 2 Дупки Крпа Додатоци DIY 3.0*1.0 cm
Ново - 6 %

Looen Бренд за Шиење Додатоци 50Pcs Маслиново Форма на Дрво за Шиење Рог Toggle Копчиња 2 Дупки Крпа Додатоци DIY 3.0*1.0 cm

Залиха
DEN 143.52
DEN 135.00
Износот:


Looen Бренд за Шиење Додатоци 50 Pcs Маслиново Форма на Дрво за Шиење Рог Toggle Копчиња 2 Дупки Крпа Додатоци DIY 3.5*1.1 cm
Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет на Материјали : Дрво Бои : Кафе Големина : 30 x 10мм (L x W) Дупка со дијаметар : 4.2 милиметри Кол : 50 Pcs Погоден за облека, багаж, дома, накит додатоци Нежен, едноставен и елегантен, еколошки, великодушни и убава Пакетот вклучува : 50 x Маслиново Форма Копчиња

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Бренд Име:
Looen
Техника:
бисер
Обликот:
Круг
Декорација:
Никој
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
BT005
Материјал:
Дрво
боја:
кафе
Големина:
30 x 10mm (L x W)
Дупка Со Дијаметар Од:
4.2 mm
Количина:
50pcs
Употреба:
Погоден за облека, багаж, дома, накит додатоци
копчето форма:
Маслиново/Рог
Број На Производ :
BT005
Место на Потекло :
Кина (Копно)

Поврзани производи