Висок Квалитет на Црно Бела Боја За Wiko Пулпа 4G LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer Собранието Со Алатки 1PC/Многу.

Висок Квалитет на Црно Бела Боја За Wiko Пулпа 4G LCD Дисплеј+Екран на Допир Digitizer Собранието Со Алатки 1PC/Многу.

Залиха
DEN 877.92
Износот:

Компатибилна со Моделот : За Wiko Пулпа 4 G

Декларираните карактеристики

боја:
Црна, Бела
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Маглива убавина
Резолуција На Екранот:
1280x720
Број На Модел На:
За Wiko Пулпа 4G
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тест Пред Пратката:
Yes
Тип:
LCD+Екран на Допир
Компатибилен Со Модел:
За Wiko Пулпа 4G
боја:
црна, Бела
Гаранција за квалитет:
еден месец
is_customized:
Yes

Поврзани производи