Кадифен Флексибилни Водат Троседот Покрие Голема Еластичност Каучот Покрие Slipcover Мебел Заштитник Цврсти Бои Троседот Опфаќа 1/2/3/ Седиште

Кадифен Флексибилни Водат Троседот Покрие Голема Еластичност Каучот Покрие Slipcover Мебел Заштитник Цврсти Бои Троседот Опфаќа

Залиха
DEN 1132.80
Износот:

Големина на :
Софа должина помеѓу 90-140cm избор 1 седишта троседот маска
Софа должина помеѓу 145-185cm избор 2 seatsofa маска
Софа должина помеѓу 190-230cm избор 3 седишта троседот маска
Софа должина помеѓу 230-330cm избор 4 seatsofa покрие ве Молиме Забелешка : Вкупната големина треба да вклучуваат парапет ширина.
3,Нова купување кревет е вкуси првите перење додавање на малку оцет и сол, ќе биде креветот е вкуси повеќе прекрасни. Ако ви требаат,може да ги стави ред во врската надолу.
Оваа beding собата е многу убава со одличен квалитет!
Секој објект ќе бидат проверени повторно пред превозот да бидете сигурни дека вашиот објект е во добра состојба!
Услови & Состојба :
Објектот е продаден на "како што е" основа, ве молиме распрашајте се за сите прашања пред наддавање за да се избегне добивање на објект што не се задоволни.
Отворена кутија стока е предмет на 30% Restocking такса.ние ќе ја испрати на иста боја со софа маска за вас
Мерења На Слика
Постелнината се грижи совети : (Многу важни) и Перење Метод : (Многу важно)
1,Нов купување кревет е вкуси пред првата употреба треба да биде да се користи ладна вода да се измијат, Меур време да не биде во можност да се надмине 10 минути, бидејќи бирото за развој на образованието стоки процесот на производство веројатно ќе бидат инфицирани со нечистотија, Печатење и боење процес, исто така, можеби остаток на гориво состав, во пред првата употреба миење може јасно голо око, не може да се види странски материјал. Brunet ткаенини Најдобри изми одделно,Не во топла изложување на сонце за да ги за премногу долго.
4,креветот се почувствувале за перење не се користи вода температура повеќе од 30 Температура на топла вода, топла вода може да доведе до растителни влакна проширување, што влијае на креветот се вкуси и собирање.
Најдобрите употреба на ладна вода натопете за 5 минути, не додадете која било детергент.
Објектот мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба и Никогаш не се монтирани.
Зошто купи од нас?
Ние го продаде со трговија на Големо Цена.
Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобрите
. Објективната вредност, Фер цена, Фер и поштенски трошоци. Единечната цена е само за 1pc троседот покрие,не се вклучуваат pillowcase или други додатоци,ако сакате сет,што треба да се одржи цел одделно.Ако имате проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво befote ќе lave негативни повратни информации. Првите два пати ќе се плови боја феномен,Апсолутно после не ќе исчезнат.
5,Ова е мое лично мислење.
2,Нови купување bedclothes е вкуси првите детергент за перење, не додадете која било соодветно средство, затоа што на активни состојки може да доведе до корито реактивен боење ткаенини остатоци во повторно, и гориво боење на контаминација кревет е вкуси светла боја област.Ова е да припаѓаат на нормален феномен,ве Молиме да не грижете се.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Име На Производ : Троседот Покрие Материјал : Spandex / Полиестер Боја Опција : Бургундија, Сина, Deep Blue, Кафе, Црна, Црвена Роза, Сребро Сива, Зелена, Виолетова.

Декларираните карактеристики

Спецификација:
1 seat 90cm-140cm, 2 seat 145cm-185cm, 3 seat 190cm-230cm, 4 seat 230cm-300cm
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Полиестер
Број На Модел На:
BZY0036
Производство:
Софа Маска
Големина:
1-3 Seat
Стил:
Модерна
Бренд Име:
GFLUTOSE ДОМА ТЕКСТИЛ
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Шема:
Печатени
1 Седиште:
90-140CM
2 седиште:
145-185cm
3 Седиште:
190-230cm
spandexApplication:
Дом/канцеларија/хотел

Поврзани производи