ChengHaoRan 1 Парче 5Pin DC Моќност Штекер Џек Конекторот за Apple MacBook Pro A1278 A1286 A1287,DC-256
Ново - 16 %

ChengHaoRan 1 Парче 5Pin DC Моќност Штекер Џек Конекторот за Apple MacBook Pro A1278 A1286 A1287,DC-256

Залиха
DEN 85.44
DEN 72.00
Износот:


Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
DC-256
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Поврзани производи