NFLC-1 buc Torx T2 T3 T4 T5 T6 Мобилен Телефон Комплет за Поправка Алатка за Поставување Магнетни Screwdrivers Алатки

NFLC-1 buc Torx T2 T3 T4 T5 T6 Мобилен Телефон Комплет за Поправка Алатка за Поставување Магнетни Screwdrivers Алатки

Залиха
DEN 112.80
Износот:

За продажба е овој висок квалитет алатка комплет за поправка и отворање на мобилни телефони или други електронски уреди.
Тоа доаѓа со T2,T3, T4, T5 и T6 магнетни шрафцигер (тие може да доаѓаат во различни бои од сликата) две долги отворање алатки и две триаголен зема.
Сите screwdrivers се означени со големината на рачката
Материјал : пластика, метал
боја : како што е прикажано
Пакување листа : 4 * црвена и жолта шрафцигер
1 * сина и портокалова шрафцигер
2 * blue пластика краток pry бар
2 * сина триаголен нож
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
За продажба е овој висок квалитет алатка комплет за поправка и отворање на мобилни телефони или други електронски уреди.
Тоа доаѓа со T2,T3, T4, T5 и T6 магнетни шрафцигер (тие може да доаѓаат во различни бои од сликата) две долги отворање алатки и две триаголен зема.
Сите screwdrivers се означени со големината на рачката
Материјал : пластика, метал

Декларираните карактеристики

боја:
Жолта
Бренд Име:
JAKEMY

Поврзани производи