5 МАСТИЛО Боја мастило за HP 178 364 564 refillable мастило кертриџ ciss за HP принтер шише 100ml најголемиот дел Универзално МАСТИЛО рефил кит
Ново - 5 %

5 МАСТИЛО Боја мастило за HP 178 364 564 refillable мастило кертриџ ciss за HP принтер шише 100ml најголемиот дел Универзално

Залиха
DEN 763.20
DEN 725.00
Износот:

ЗА HP 4 Боја печатач за HP сите печатач може да се користи ,,ова е 5 боја (б.к., c ,m ,y ,ако ви треба 5 црна ,кога цел ве молиме оставете порака ,ви благодарам многу Боја : Црна, Цијан, Магента, Жолта, Патрон број : ЗА HP 5 COLOR КЕРТРИЏ Капацитет : 100ml по боја На мастило во оваа рефил кит е УВ(Ултра Виолетова) отпорни на Боја врз основа и одговара на ОЕМ квалитет во двете квалитет и страница принос. Пакет Се Вклучени :
2 x 100 ML Б.К.
1 x В 100 ML
1 x M 100 ML
1 x Y 100 ML *Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 48 часа (не вклучуваат празници) *ISO-9001/ISO-14001 Certified *Научно Тестирани 99% ОЕМ Исти Бои *не обезбеди ID КОД *Брзо Сушење Мастило. Врвен Квалитет, Името на Брендот на производот *Највисоки перформанси стандарди за квалитет

Декларираните карактеристики

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
БЛУМ
Број На Модел На:
100ml 5
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи