HPOO Еден напојување rectifier филтрирање заврши одбор (NOVER Верзија)

HPOO Еден напојување rectifier филтрирање заврши одбор (NOVER Верзија)

Залиха
DEN 715.20
Износот:


Големина : 75mm * 50mm
Главниот филтер capacitor : NOVER 10000u F / 50 V * 2 ПАРЧИЊА
Не-поларните capacitor : 0.18 u F
Rectifier мост : SHINDENGEN RS808 (8 A)

Декларираните карактеристики

Канали:
1
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Бренд Име:
ASYPDZSW
Број На Модел На:
HPOO

Поврзани производи