Голема Брзина 2 Порти USB 3.0 Центар HD Аудио Приклучок за Микрофон Адаптер 20Pin 3.5 Инчен Внатрешни Флопи Bay Преден Панел Протезата со Кабел
Ново - 5 %

Голема Брзина 2 Порти USB 3.0 Центар HD Аудио Приклучок за Микрофон Адаптер 20Pin 3.5 Инчен Внатрешни Флопи Bay Преден Панел

Залиха
DEN 613.92
DEN 583.00
Износот:

Вовед : Алуминиум мултифункционален преден панел USB3.0 изградена-во флопи диск простор (треба неактивен флопи диск простор) проширување багажник, го прави целосна употреба на шасија неактивен флопи диск простор, продолжен за две пред USB3.0 интерфејс преку главниот одбор и HD Аудио и Микрофон пристаништа, 20/19pin USB3.0 слот, повеќе погодно за корисници. Карактеристики : Тоа се прошири на USB 3.0 од плоча до неактивен флопи диск простор, plug and play. Лесно решение за проширување на две USB порти на предната страна на компјутер, user-friendly. Во голема мера ја подобрува сигнал оклопна способност и зголемување на струјата. USB напојување со користење FP увоз солидна capacitor. Црна жица Панел како целина е поубаво и издржливи. Школка на површината се користи матирано спреј масло. Со HD Аудио и Микрофон пристаништа Спецификација Максимална Брзина : 4.8 Gbps(Super Speed) што е за 10 пати побрз од USB 2.0(480 Mbit/s). Plug & play, топла swappable Без надворешна сила потребни Наназад компатибилен со USB 2.0 и 1.1 Вклопува во 3.5 инчи отвори bay Компатибилен со Windows 7/Vista/XP Преден панел боја : Црна Материјал : Алуминиум /Метал Кабел должина : Околу 60cm Тежина : 250g Забелешка : USB3.0 20 Pin конектор е всушност 19pin како еден pin на конекторот е блокиран до. Купувачи ве молиме plug 9 PIN/19 PIN штекер прво да се тестираат функција и потоа монтажа на шасија. Пакетот Вклучува : 1 x USB 3.0 Преден Панел + HD-АУДИО 5 x Завртки

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
боја:
Црна
Бренд Име:
HUAHUAQI
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер

Поврзани производи