8*8*8cm 10 Компјутери сива линија Хартија Кутија како Свадба, Роденден на Божиќ корист декорација Cookie Бонбони Чоколадо Macaron пакување

8*8*8cm 10 Компјутери сива линија Хартија Кутија како Свадба, Роденден на Божиќ корист декорација Cookie Бонбони Чоколадо Macaron

Залиха
DEN 398.88
Износот:

Материјал : Kraft Greaseproof Paper Size : 8*8*8 cm Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет на Белешки : Фабрика за директно снабдување, Мин количина е 10 компјутери по многу. Цената само за покривање на кутии, не вклучувајќи и други додатоци, свила лента ознака треба да додадете цена,ако ви треба ве молиме договорот нас ако изберете riboon , ние ќе ја испрати на лента како тече како да се направи

Декларираните карактеристики

Повод:
Шема:
Шарени,Полна Боја,Писмо
Материјал:
Картон
Бренд Име:
TSbansheng
Функција:
Рециклираат
Материјал:
Kraft Хартија
Индустриска Употреба:
Храна
Боја:
како се покаже
во парк:
Yes
safe пакет:
Yes
со декорација:
no
Користете 2:
чоколадо ,грицки
Тип:
Настан & Партија Материјали
Настан & Партија Ставка Type:
торта cookie хартија кутија

Поврзани производи