Blue Sapphire Сребрен Прстен Создадени Sapphire S925 Прстен Убава Sapphire Сребрен Прстен Со Посебни Остава Посебен И Трендовски
Ново - 32 %

Blue Sapphire Сребрен Прстен Создадени Sapphire S925 Прстен Убава Sapphire Сребрен Прстен Со Посебни Остава Посебен И Трендовски

Залиха
DEN 3168.00
DEN 2154.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
CertificateType:
ГТЦ
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Растенијата
Главниот Камен:
Sapphire
Бренд Име:
ATTAGEMS
Број На Модел На:
JSR16041310
Повод:
Годишнина
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Создадени Sapphire
Spercification:
Овална 6mm*8мм
Трговија на големо:
Yes
мало:
Yes

Поврзани производи