Секси Push Up Градник Силикони Bralette Градник Невидливи Strapless Градници За Жени Soutien Ѓорге Жена Ултра Зголеми Плус Големина Летаат Градници
Ново - 32 %

Секси Push Up Градник Силикони Bralette Градник Невидливи Strapless Градници За Жени Soutien Ѓорге Жена Ултра Зголеми Плус Големина

Залиха
DEN 129.12
DEN 88.00
Износот:

Ние барање
ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(Ите) што е(се) не како рекламира. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка
од двете продавачот и купувачот половина.
We Will употреба Хонгконг Пост воздух или Кина Пост Воздухот,таму не постои следење на број,за тоа,ве молиме почекајте трпеливо.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија ,TT. Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.
На горниот десен агол на веб-страница :
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Ние сме професионални Aliexpress продавачот,поддршка на сопствени производи според вашите барања.
Секси Push Up Градник Силикони Чипка Bralette Голема Големина БХ Soutien Ѓорге Невидливи Strapless Градници За Жени Soutien Ѓорге Жена Градници
Истакнува : Магијата Градник Creats Неверојатни Clevage И Го Спречува Гради Одлично да се тимот со вечерна свадба коктел пром фустан, итн
Материјал : Силикон, Полиестер
Карактеристики : Невидлив, Лесна, се собираат, Тело, облик, прилагодлив, анти-бактериски
Стил : секси шармантна
Големина на : A,B,C,D,E,F Градници големина
Боја : Кожа,Црна,сина,розова
Пакет
1 пар на Градник(Без долна облека)
ве молиме кликнете на "view мојата продавница" или "view my topselling производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката .
Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако оваа точка во вашиот поседување повеќе од
7 dyas.
Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
*Вашето мислење е важно за нас.
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
12 месец производителот е ограничена гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
*Pls не ни даде какви било негативни повратни информации, бидејќи на логистички проблем, особено во Хонг Конг Пост. (Освен некои земји и APO/FPO)
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
World wide превозот.
Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите
компоненти и додатоци се вклучени, по двете купувачот и продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат, особено
за време на сезона. Или, можете да изберете да се
има замена.
*Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, pls ни остави 5 ѕвезда повратни информации, ви благодариме!
*Pls контактирајте со нас пред сакате да ја напушти негативни повратни информации, ние ќе ги решава вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

Чаша Големина:
A, B, C, D, E, F
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Рака Тип:
Strapless
Градник Стил:
Лепило Градници,Push-Up,Лесна
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Бренд Име:
Leyutech
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Полиестер,Силикони
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Пред Затворање
Стил:
Секси
Број На Модел На:
bra18
Push up градник:
Невидлив Градник За Свадба Бикини
боја:
црна,кожата
Силикони На Градите Чаши:
A,B,C,D E F голема големина градник
Ланче Bralette:
strapless градник
градник за жени:
Свадба Партија Се Облекуваат Бикини Пливање Градници
Ланче Bralette Голема Големина:
Невидливи Strapless Градници
ултра зголеми градник:
Push-up градник
градници за жени:
невидлив градник

Поврзани производи