30x WJ за Jeep Grand Cherokee Предниот Браник Покрие Притисни Fastner Клип Најлон Retainer за генетски модифицирани за Ford N803421-S за Chrysler
Ново - 10 %

30x WJ за Jeep Grand Cherokee Предниот Браник Покрие Притисни Fastner Клип Најлон Retainer за генетски модифицирани за Ford

Залиха
DEN 383.52
DEN 345.00
Износот:

Fitment : за Ford N803421-S за Chry 6501590 A14019 Auveco 14019 1999-2004 WJ за Jeep Grand Cherokee Ларедо, Ограничен, Оверленд Предниот Браник Покрие Притисни Во Fastner за Форд за Chrysler Поздравниот Shield Fascia Retainer Состојба : 100 % Сосема Нов Големина : Глава Дијаметар : 1" (25.4 mm) Рамо Должина : 1/8" (3.2 mm) Матични Должина : 7/8" (22.2 mm) Вклопува Во 5/16" (7.9 mm) Дупка

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Бренд Име:
GZCHX2010
Име На Модел:
N803421-S

Поврзани производи