10 Компатибилен Canon PGI 570 CLI 571 Мастило Кертриџ За Pixma MG6850 MG6851 MG6852 MG6853 MG5750 MG5751 MG5752 MG5753 Печатач
Ново - 10 %

10 Компатибилен Canon PGI 570 CLI 571 Мастило Кертриџ За Pixma MG6850 MG6851 MG6852 MG6853 MG5750 MG5751 MG5752 MG5753 Печатач

Залиха
DEN 1728.00
DEN 1555.00
Износот:


Компатибилен за
Боја
Количина
страници
PGI-570 XL
Црна
2
900
CLI-571 XL
Фото Црна
2
6 00
CLI - 571 XL
Синозелена
2
680
CLI - 571 XL
Магента
2
680
CLI - 571 XL
Жолта
2
680
Компатибилен canon PGI-570 XL CLI-571 XL
Мастило касети погоден за следните Canon Pixma инк-џет печатари Pixma MG5750 MG5751 MG5752 MG5753 Pixma MG6850 MG6851 MG6852 MG6853 Pixma MG7750 MG7751 MG7752 MG7753 Pixma TS8050 TS8051 TS8052 TS8053 Pixma TS5050 TS5051 TS5052 TS5053 Pixma TS6050 TS6051 TS6052 TS6053 Pixma MG6800 MG5700 TS5055 TS9050 TS9055
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Декларираните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Светло Црна,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
COAAP
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
PGI 570 CLI 571 MG6850 MG6851 MG6852 MG6853
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
MG5750 MG5751 MG5752 MG5753
технологија на печатење:
Инкџет
Истекот датум:
Нова 2 година или повеќе
Тип:
Компатибилен
MPN:
PGI-570XL CLI-571XL
Боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта, Фото, црна
За Печатач:
MG6850 MG6851 MG6852 MG6853
pixma:
MG7750 MG7751 MG7752 MG7753

Поврзани производи