Конец за шиење стојат,комбинација алатка,шиење додатоци,ПР-030
Ново - 7 %

Конец за шиење стојат,комбинација алатка,шиење додатоци,ПР-030

Залиха
DEN 815.52
DEN 758.00
Износот:


Функција : Име : Конец за Шиење стојат Материјал : Пластични + челик Пакување : 1set/многу(не вклучуваат машини за шиење и конци)
Како да се користи
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање.
Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Пристигнување време :
1. Воздухот Mail : 15-30 дена
2. EMS : 5-10 дена Повремено, тоа може да го одложи поради вашата локална Клиент царинење. Ако не се добие објект од по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа. Ние не нудиме се комбинираат превозот. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја.
Врати 1 Година Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов. Сите предмети биле тестирани пред испраќање. Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци со Одобрување Врати Код. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Другите СИТЕ ПРЕДМЕТИ ќе бидат спакувани Без мало поле. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас. Ако нешто во врска со вашата трансакција не ги исполни вашите очекувања. Ве МОЛИМЕ ги СПОДЕЛИТЕ со НАС И да НИ ДАДЕ МОЖНОСТ ДА се НАПРАВАТ НЕШТАТА ДЕСНО пред да ја напуштат повратни информации.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
fengxingtimely
Тип:
Машина За Шиење Делови
Употреба:
тема стојат
Материјал:
Пластични + челик
шиење алатки:
алатка за полнење
реден број:
СРН-030

Поврзани производи