2-100PCS Микро USB Женски Sockect Конектор Опашка Порта за ASUS me301 ME302 371 400C 176 372 ME301 180 T100 102k00fE,MC-280
Ново - 15 %

2-100PCS Микро USB Женски Sockect Конектор Опашка Порта за ASUS me301 ME302 371 400C 176 372 ME301 180 T100 102k00fE,MC-280

Залиха
DEN 201.60
DEN 171.00
Износот:


Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
2 парчиња, 5pcs, 10pcs, 15pcs, 20pcs, 25pcs, 30pcs, 50pcs, 100pcs
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MC-280
Тип:
USB Кабли
Производи Статус:
Акции

Поврзани производи