FENGRISE Ананас Лимон Овошје Лето Фламинго Партија Очила Невестата да Се Хавајски Карневал Партија очила за сонце Декорација Материјали
Ново - 10 %

FENGRISE Ананас Лимон Овошје Лето Фламинго Партија Очила Невестата да Се Хавајски Карневал Партија очила за сонце Декорација

Залиха
DEN 98.40
DEN 89.00
Износот:

Напомена : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи некои разлики поради прирачник за мерење. Здраво пријател : Кога ќе изберете логистика, ве молиме да погледнете во превозот време и следење на методи. Бидејќи некои од нив се untrackable. На пример : 1.Untrackable превозот методи : " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"."Correos Економијата"."Кралската Пошта Економија".4 PX Сингапур Пост НП Pro".итн. (Нормално испораката е околу 60 дена, ако сте во итно треба на тоа, ве молиме изберете најдобар начин кој одговара на вас, пред да се изврши плаќање. 2.Ако не се сомневам со превозот, и според нашата политика тука, ако сеуште не сте го добиле по 60 дена од денот испративме на вашата цел надвор, ние ќе рефундирање на дека по отворањето на спорот за тоа. Се надевам дека ќе може да се разбере. 3.Ако таму си било прашања или прашања во врска со пад на превозот или промет на големо, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, Вашето одобрување е поттик за нас да се подобри. Било советува или води се ценат. Благодарение толку многу за вашата поддршка. Со желби. FENGRISE

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
FENGRISE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
W1219
Број на Компјутери:
1pc

Поврзани производи